FileMaker
Z jakich narzędzi możemy skorzystać pracując z platformą FileMaker?

Z jakich narzędzi możemy skorzystać pracując z platformą FileMaker?

Platforma FileMaker umożliwia zarządzanie projektami, a także wszelkimi innymi powiązanymi modułami jak magazyn, produkcja lub fakturowanie. Zastosowanie mobilnych aplikacji oraz udostępnianiu systemu przy pomocy przeglądarek internetowych możemy w bardzo łatwy, a przede wszystkim tani sposób zwiększyć produktywność naszej firmy. FileMaker ułatwia tworzenie faktur, wydruków dokumentów magazynowych i innych dowolnych danych na podstawie analizy i raportów z bazy danych. Bezproblemowo można załączyć je do wiadomości e-mail, a następnie wysłać do swoich klientów. Wiadomości wysyłamy na podstawie gotowych szablonów, a także platforma umożliwia ich edytowanie. Dzięki FileMaker użytkownik ma możliwość prezentowania danych w bardzo łatwy i przejrzysty dla odbiorcy sposób. Ma również możliwość zmodyfikowania prezentacji na listach oraz pojedynczych rozbudowanych widokach. Bardzo prosty w obsłudze oraz rozbudowany system wyszukiwania sortowania i grupowania danych ułatwia na co dzień pracę. Dzięki niestandardowym wykresom można tworzyć pojedyncze raporty.

Jakie platforma FileMaker posiada wbudowane narzędzia do pracy?

Platforma FileMaker umożliwia zarządzanie projektami, a także wszelkimi innymi powiązanymi modułami jak magazyn, produkcja lub fakturowanie

Platforma do tworzenia aplikacji FileMaker ma wiele wbudowanych narzędzi. Dzięki swoim niezawodnym funkcją pozwalają na szybkie rozpoczęcie pracy z obrabianymi danymi. Wystarczy zaimportować dane z arkusza kalkulacyjnego do FileMaker lub za pomocą rozwiązań startowych otworzyć bezpośrednio plik z danymi. Platforma posiada 16 gotowych rozwiązań startowych, które użytkownik otrzymuje wraz z zakupem platformy. W ten sposób możemy zacząć pracę nad naszą bazą danych od jego profesjonalnego wyglądu oraz układu. Jeżeli użytkownik nie znajdzie rozwiązania startowego spełniającego jego indywidualne potrzeby, wystarczy skontaktować się ze sprzedawcą, który zaproponuje inne bardziej rozbudowane systemy. W ten sposób można znacząco skrócić czas, a przede wszystkim koszty przygotowania własnego narzędzia do zarządzania danych. Najnowsza wersja oprogramowania ma odświeżony wygląd, który pozwoli w maksymalny sposób wykorzystać potencjał platformy FileMaker.

Współdzielenie oraz publikacja najnowszych rozwiązań z FileMaker

Dostępność do informacji to jeden z istotnych dla użytkownika czynników, który wspiera działanie firmy za pomocą zbudowanego systemu

Dostępność do informacji to jeden z istotnych dla użytkownika czynników, który wspiera działanie firmy za pomocą zbudowanego systemu. Od momentu stworzenia platformy FileMaker jej mocną stroną jest współdzielenie informacji. W danej chwili z systemu mogą korzystać setki użytkowników na raz. Dzięki uruchomieniu funkcji udostępnienia danych baza danych zostanie błyskawicznie udostępniona wszystkim użytkownikom posiadających Windows, OS X, iPhone, iPad. Czy istnieje możliwość udostępnienia bazy danych partnerom biznesowych, którzy nie posiadają platformy FileMaker? Jak najbardziej. Wystarczy uruchomić w swojej przeglądarce internetowej funkcję udostępnienia danych lub skorzystać z profesjonalnie zbudowanej dla nas aplikacji webowej. Dzięki niej osoby z zewnątrz będą mogły w wygodny dla siebie sposób operować danymi przy pomocy przeglądarki internetowej.